הלכת לאיבוד בכל הטאבים הפתוחים בדפדפן? וורקונה (Workona) תשנה את חייך

וורוקנה סקירה מלאה

כולנו התמודדנו עם המצב הזה לפחות פעם אחת בחיים.

בין אם מדובר בפרויקט לעבודה, מחקר לכתיבת משימות ללימודים או אפילו כחלק מאיסוף רעיונות לרגל עיצוב הבית, מאוד מהר נגלה שהדפדפן שלנו מוצף בעשרות כרטיסיות פתוחות ושמרוב עצים – כבר לא רואים את היער.

האינסטינקט הראשוני יאמר לנו להתחיל לסגור טאבים ולעשות סדר בבלגן. עם זאת, כשניגש למשימה נגלה שאנחנו לא ממהרים לוותר על התוכן שהגענו אליו לאחר חיפושים מעמיקים ושלמעשה, כל הטאבים שפתחנו הם קריטיים לפרויקט שלנו.

עכשיו, פתרון חכם ומתקדם מאפשר לך לעבוד על מספר פרויקטים במקביל ולהמשיך לעבוד מסודר בדפדפן, במטלות השוטפות שלך וסביב כל המסמכים החשובים.

היום אנחנו רוצים להציג בפניך את וורקונה Workona – התוספת החדשה לסביבת העבודה שלך שתאפשר לך להתנהל בצורה מסודרת מתמיד, בלי לאבד את העבודה שלך ובלי לוותר אפילו על טאב אחד.

אז מהי Workona בעצם?

כיום יותר מאי פעם העבודה היום-יומית שלנו מפוזרת בטווח רחב של פלטפורמות דיגיטליות. ברוב המקרים, נצטרך לעבוד מול כולן בו זמנית.

מתיבת הדואר הנכנס במייל שלנו, דרך סביבות ענן לשיתוף קבצים ולעבודה על פרויקטים משותפים ועד לחיפושים שלנו בגוגל, קל מאוד לאבד את ההתמצאות שלנו בסביבת העבודה ולבזבז זמן יקר בחיפוש אחר הטאבים עליהם אנחנו אמורים לעבוד עכשיו.

זוהי בדיוק ההבנה שעומדת בלב הפיתוח של Workona – כלי ארגוני בסביבת ענן שמאפשר לך לרכז את כל הנכסים והתכנים המשמשים לצורך הפרויקטים שלך תחת פלטפורמה חכמה אחת.

בקליק אחד, ניתן לעבור מפרויקט לפרויקט המחולק לקטגוריות לפי בחירתך ולסדר בכל אחד מהם את התכנים הרלוונטיים. כך, בלי שמירת סימניות מסורבלות, בלי לסגור חלונות ובלי חיפושים מתסכלים אחרי הטאב המתאים, יש לך הכול תמיד מול העיניים.

למה היא משמשת?

Workona וורקונה היא לא עוד כלי לסידור טאבים לפי קטגוריות. מדובר בפתרון אולטימטיבי לסידור כל מקורות המידע והפלטפורמות שמשמשות אותך לכל פרויקט ובכל תחומי החיים.

דרך הכלי שנמצא לך תמיד בשליפה מהירה על גבי הדפדפן, ניתן לבחור בפרויקט המבוקש, להוסיף אליו מקורות מכל הסוגים – מטאבים פותחים ומסמכים חשובים ועד לרשימת משימות והערות – ולהיות תמיד במרחק קליק אחד מכל תוכן שנדרש לעבודה שלך.

נגמרו החיפושים המתישים

מאמרים, מסמכים חשובים, רשימת משימות, תבניות מכתבים – הכול מסודר על פי פרויקט ומוכן בשליפה מהירה על ממשק אינטואיטיבי.

חיפוש פנימי לאיתור מהיר

גם אם איכשהו הצלחת ללכת לאיבוד ושכחת לאיזה פרויקט שכחת מסמך, ניתן להגיע לכל אחד מהמקורות שהעלית ל-Workona דרך מנוע החיפוש הפנימי החכם שלה.

לתכנן פרויקטים ביעילות

לכל אחד מהפרויקטים והמסמכים שלך ניתן לצרף הערות ותובנות ולסדר לעצמך רשימת משימות נוחה שתאפשר לך לזכור תמיד מה נדרש כדי להשלים את הפרויקט.

מינימום הסחות דעת

בכל סביבת עבודה יהיו פתוחים אך ורק הטאבים שמשמשים לפרויקט הרלוונטי, בלי בריחות מהירות לרשתות חברתיות או לקריאת תוכן ב-Ynet בזמן העבודה.

בלי מעברים מיותרים ממסך למסך

אם רוב זמן העבודה שלך הולך על חיפוש הטאבים בהם השארת מידע חיוני, משהו פשוט לא עובד נכון. עכשיו, ניתן לרכז הכול תחת ממשק אחד שניתן ללמוד לעשות בו שימוש תוך דקות ספורות.

זמינות מכל מכשיר דיגיטלי

ניתן לארגן את העבודה עם Workona מהמחשב המשרדי, הטלפון החכם או הטאבלט ולגשת למידע שלך מכל מקום ובכל זמן.

איך זה עובד?

כבר בהתנסות הראשונה עם Workona, חוויית המשתמש הייתה ידידותית ואינטואיטיבית. כדי לבחון את טווח האפשרויות שלה, החלטתי לא להסתפק רק בחלוקה של כל המשימות שלי להיום על פי פרויקטים בעבודה, אלא להתפרש על כל תחומי החיים.

את הפרויקטים שלי חילקתי למשימות כתיבה, שיווק, תרגום ואפילו לתוכניות שלי לארוחת הערב. ככה בערך זה נראה בנקודת ההתחלה:

אחרי הרשמה מהירה ופשוטה בגוגל, Workona מציגה לך רשימה של כל הטאבים הפתוחה שלך מצד ימין. מצד שמאל, ניתן להגדיר סביבות עבודה אליהן נשייך כל אחד מהם.

כדי להגדיר סביבה חדשה, פשוט בוחרים טאב וגוררים אל החלונית העליונה. סביבת עבודה חדשה תיווצר וניתן לה שם. כך למשל, התחלתי להעביר לסביבת התרגום את אחת מסביבות העבודה המשמשות לתרגומים.

המשכתי לארגן את שאר הטאבים שלי – את המתכונים המעניינים שמצאתי בבלוגים שווים ברשת, גררתי לסביבת העבודה "ארוחת ערב", את תיקיית הגוגל דרייב עם התכנים של אחד הלקוחות שלי, את כלי מחקר ביטויי המפתח של גוגל, המייל וכלי מחקר נוספים, העברתי אל סביבת העבודה SEO

את כל כלי העזר לתרגום העברתי לסביבת העבודה תרגום.

בסוף, נשאר רק ללחוץ למטה על Done Organizing ובזה נגמר הסיפור – Workona מוכנה לעבודה.

מעבר מהיר מפרויקט לפרויקט

מכאן הדברים כבר נעשים מאוד פשוטים. אחרי שחילקנו את כל הטאבים שלנו, נוכל תמיד ללחוץ על אייקון הפירמידה הכחול הקטן של Workona בפינה הימנית העליונה בסרגל הטאבים,

לבחור את הפרויקט הרלוונטי והטאבים המתאימים הם אלו שיופיעו עכשיו בסביבת העבודה שלנו, בלי הסחות דעת מיותרות.

כאן למשל, ניתן לראות את סביבת העבודה תרגום עם הטאבים הרלוונטיים לה.

ברגע שעברנו אל סביבת ארוחת הערב, מופיעים לי רק הטאבים עם המתכונים שאספתי.

אז עכשיו, כשכל סביבות העבודה שלנו מוגדרות כפי שרצינו וכל הטאבים מאורגנים על פי פרויקטים ובאופן מסודר ומובנה, הגיע הזמן ללמוד איך לעשות את השימוש המושכל ביותר בכל אחד מהם.

הכלים המתקדמים ש-Workona מביאה לשולחן העבודה שלך

Workona לא מסיימת את העבודה בארגון הטאבים שלך על פי נושאים. כדי להבטיח שהעבודה שלך תהיה יעילה ומסודרת, ניתן לתכנן את כל המשימות שלך עבור כל פרויקט דרך הממשק הידידותי שלה.

נניח למשל שבסביבת העבודה של שירותי התוכן שלי, אני צריך לצד חומר הקריאה שאספתי בטאבים, גם את תבנית העיצוב שמשמשת לכתיבת תסריט.

אני יכול פשוט ללכת לסביבת העבודה, לעבור מלשונית הטאבים ללשונית המשאבים (Resources) ופשוט לגרור כל קובץ במחשב לסביבת העבודה המתאימה. כך, כל המשאבים שמשמשים לפרויקט – בין אם מדובר בטאבים, משימות או אפילו קבצים – נשמרים בסביבת ענן ותמיד ממתינים להמשך עבודה.

משימות והערות לכל פרויקט

לצד מקורות מידע קיימים, ניתן לייצר ב-Workona תכנים נוספים שיקלו על תכנון העבודה. על ידי לחיצה על סמל ה-+ בצד ימין, ניתן להוסיף גם הערות ומשימות.

כך למשל, הוספתי לי בסביבת העבודה של ארוחת הערב משימות הכנה שיש להיערך אליהן מראש על פי המתכונים שקראתי בטאבים.

אפשר לעקוב בקלות אחר כל משימה, לייעד עבורה דד ליין ואפילו לצרף לה אליה קבצים וקישורים רלוונטיים, כך שכל המידע שרלוונטי למשימה יהיה זמין דרכה.

עם סיום המשימה, ניתן פשוט לסמן אותה כ"הושלמה".

לצעד המשימות, זמינה גם לשונית ההערות שמאפשרת להוסיף הערות שחשוב לזכור לגבי כל אחד מהפרויקטים ולהבטיח עבודה יעילה.

הפתרון האידיאלי לעבודה על פרויקטים משותפים

יתרון משמעותי נוסף של Workona הוא שהיא מאפשרת לך לשתף את סביבות העבודה שלך עם כל התוכן ששייכת אליהן עם כל אדם שעובד איתך על הפרויקט.

מכיוון שמדובר בכלי בסביבת ענן, השיתוף הוא פשוט ומהיר. ניתן לשתף טאב ספציפי או סביבות עבודה שלמות עם כל איש קשר שלך או לשלוח קישור לפרויקטים רלוונטיים לצוותים שלמים.

בנוסף, ניתן להגדיר על Workona צוותים שיקבלו הרשאת גישה לסביבות העבודה שלך ויוכלו לעבוד על כל הפרויקטים המשותפים שלכם במקביל.

כדי להבטיח יעילות מקסימלית בעבודת הצוות שלך, ניתן לחבר את Workona לגוגל דרייב, לזום ול-Slack ולרכז את כל התקשורת ותיאום העבודה המשותפת תחת כלי אחד.

זו ההזדמנות שלך לעבוד מסודר מאי פעם

כדי להתחיל להשתמש ב-Workona, נדרש רק חשבון גוגל או כתובת מייל. ההרשמה מהירה ונוחה ולאחר מכן, השימוש בכלי זמין באופן מידי וללא כל עלות.

בגרסה החינמית, ניתן לנהל עד 5 סביבות עבודה במקביל ובחבילות ההרחבה שזמינות במחירים נוחים מאוד, נוכל לנהל סביבות עבודה ללא כל הגבלה.

אם הבלגן חוגג בניהול הפרויקטים שלך וחיפשת דרך לעשות סדר אחת ולתמיד בכל משאבי המידע שלך, עכשיו זמין לך כלי שהופך את הדברים לפשוטים מאי פעם. אנחנו אישית, התרשמנו מאוד ממגוון הפיצ'רים הנוחים והאינטואיטיביים שהיא מציעה.

סביר מאוד להניח שבעתיד הקרוב נראה יותר ויותר ארגונים, פרילאנסרים ואפילו סטודנטים שיתחילו לעשות שימוש קבוע ב-Workona לכל המשימות השוטפות שלהם.

החלק היפה ביותר הוא שאין לך מה להפסיד. עם גרסה חינמית נוחה לשימוש והרשמה מהירה, שווה לפחות לעשות ניסיון.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם