5 הכלים הטובים ביותר ליצירת ניוזלטר מנצח

מה הניוזלטר הטוב ביותר לעסק שלי?

ניוזלטרים הם אמצעי מצוין לשמירה על קשר עם לקוחות, לקידום מכירות, להשקת מבצעים ולשימור לקוחות קיימים. זו הסיבה שמשווקים כה רבים משתמשים בכלי הזה, ומשקיעים בו לא מעט משאבים של זמן ומחשבה.

בעזרת שליחת ניוזלטר באופן קבוע ניתן לייצר מערכת יחסים מתמשכת עם לקוחות החברה, ולתזכר אותם אחת לכמה זמן על האפשרות להתעניין במוצרים או בשירותים שהיא מציעה.

הדרך הטובה ביותר לייצר ניוזלטרים באופן קבוע היא על ידי שליחה שלהם באמצעות יצירת אוטומציה. אוטומציה של שליחת מיילים מאפשרת להגדיר מראש רצף של ניוזלטרים שיישלחו ללקוח, וגם לתזמן מראש את השליחה בהתאם לפרמטרים שונים.

כך, ניתן להחליט שהשליחה תתבצע אחת לשבוע או לחודש, וכן לייצר מיילים של תגובה אוטומטית. באמצעות תגובה אוטומטית, למשל,  ניתן להגדיר שהניוזלטר יישלח באופן קבוע בפרק זמן כלשהו לאחר שהלקוח ביצע פעולה מסוימת באתר. דוגמה נוספת היא שליחה של ניוזלטר לאחר שלקוח ביקר באתר אך לא ביצע בו שום פעולה (קנייה, מילוי טופס וכדומה).

בחודשים האחרונים ביצענו סקירה מקיפה ל-5 כלים של שליחת ניוזלטרים, שלכל אחד מהם יתרונות משלו. אם לא הספקתם לקרוא את כל הסקירות באתר, הכנו עבורכם תקציר של כל אחד מהשירותים האלה.

כלים מרכזיים שסקרנו:

Klaviyo

הוא כלי מצוין לשליחת ניוזלטרים. הוא בעל יכולת מתקדמת לאיסוף וניתוח של נתונים של הלקוחות, והוא מאפשר קבלה של תמונה שלמה על כל אחד מהלקוחות ועל המיקום שלו בתוך "מסע הלקוח" שהוא עורך.

בהתאם לכך, הכלי מאפשר הסקת מסקנות ויישום שלהן באמצעות שליחת ניוזלטר. לכלי זה יש יכולת פילוח קהלים חכמה ביותר, וניתן לפלח את הלקוחות והנמענים באמצעות פרמטרים רבים ושונים וברמת רזולוציה מעמיקה במיוחד.

נשמע לכם מעניין? המשיכו לקרוא על התכונות של Klaviyo כאן >>

SendFox

מתאים במיוחד למשווקים בסדר גודל קטן ובינוני שמעוניינים בכלי שיש לו כוח עיצובי רב.

הכלי מצטיין במיוחד ביכולת ההתאמה האישית שלו וביכולת ליצור ניוזלטר מעוצב היטב שידבר אל לב הלקוחות הקיימים והפוטנציאליים. בעזרת הכלי ניתן לתזמן מראש את השליחה של הניוזלטר ולבצע אוטומציה בהתאם לטריגרים שונים.

המשיכו לקרוא על הניוזלטר של SendFox כאן >>

Active Trail

עבור משווקים רבים שפועלים עם קהל לקוחות ישראלי ודובר עברית, חשוב מאוד שיהיה להם כלי ליצירה ושליחה של ניוזלטרים שיהיה מותאם לעברית בצורה טובה.

כזה הוא בדיוק הכלי של  ActiveTrail, שהיא חברה ישראלית. מלבד התמיכה המצוינת בעברית, הכלי מציע ספרייה מרשימה ביותר של תבניות ועיצובים מוכנים מראש, אותם ניתן לערוך ולשדרג בקלות בהתאם לכל קמפיין שיווקי.

לסקירה המלאה על ActiveTrail לחצו כאן >>

GetResponse

הוא כלי מצוין נוסף שמאפשר להשתמש בספריית תבניות עשירה וביכולות מתקדמות של אוטומציה ותזמון מראש של שליחת ניוזלטרים. הכלי הזה מצטיין באחוז העברה גבוה וביכולת שלו לעקוף מחסומים של סינון Spam בשרתי דוא"ל רבים.

לקריאת הסקירה המלאה על GetResponse לחצו כאן >>

SendinBlue

כלי נוסף שתומך בעברית בצורה טובה מאוד הוא SendinBlue. מדובר באחת מפלטפורמות השיווק במייל הפופולריות בעולם, עם יותר מ-50,000 לקוחות רשומים. הפלטפורמה כוללת כלי מעקב ואינטגרציה רבים, אפשרות לבצע קמפיינים אוטומטיים ועורך Drag & Drop אינטואיטיבי וידידותי למשתמש ליצירת ניוזלטרים מנצחים.

לסקירה המלאה באתר על SendinBlue לחצו כאן >>

לסיכום, המבחר גדול

ניוזלטר הוא כלי רב עוצמה של שיווק ושימור לקוחות. התחרות בשוק זה היא גדולה, וניתן למצוא מספר די רב של כלים איכותיים שיאפשרו לכם לעצב את הניוזלטר, לתזמן שליחה אוטומטית שלו ולייצר מעקב וניתוח של הנתונים המתקבלים מכל קמפיין.

מרבית הכלים ליצירת ניוזלטרים כוללים ספריות של תבניות מעוצבות, שבהן ניתן להשתמש כדי ליצור ניוזלטר אטרקטיבי ביותר. בעזרת שימוש בכלים אלה תוכלו לייצר מערכות יחסים מתמשכות עם הלקוחות שלכם, וגם לייצר קמפיינים מתוחכמים ואוטומטיים שמבוססים על המטרות השיווקיות שברצונכם לקדם.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם