הבלוג הוקם מתוך מטרה אחת פשוטה – ריכוז חוות דעת מקצועיות איכותיות ורחבות על כלי עבודה דיגטליים שכל אחת ואחד מאיתנו זקוקים להם במהלך עבודתנו כמנהלים, בעלי עסקים, אנשי שיווק ומה לא בעצם.

ברוכים הבאים לLEVEL UP

מי אני ולמה אני עושה את זה

לאחר שנים רבות במגוון תפקידי ניהול בחברות הגדולות בישראל ולאחר שצברתי נסיון וידע רב בתחום הדגיטל, בהם היום יום שלי סבב סביב כלי ניהול דיגיטליים בין אם מדובר בניהול זמן, ניהול צוותים או ניהול נתונים. החלטתי שהגיע הזמן שיהיה גם בישראל מקום מסודר ומפורט שבו אוכל לעיין ולקרוא על כל מערכת או פלטפורמה דיגיטלית ששמעתי עליה ואני שוקלת לבחון.

וכך, במהלך השנים צברתי ידע רב ונסיון שימושי במערכות הרבות, הוותיקות והחדשות ואני רוצה לשתף אתכם בסקירות שלי.

כל מוצר או שירות שאני כותבת עליו מגיע מהמקום האישי שלי כאשת מדיה ושיווק, אלו שירותים שככל הנראה אני רשומה אליהם ואם לא אז יש לכך סיבה טובה. אני מתחייבת לכתוב באופן אובייקטיבי על המערכות אך קחו בחשבון שאם ישנה מערכת שלא נראית לי מספיק טובה או מעניינת לא אכלול אותה בסקירות שלי.

מה תמצאו כאן

ככל שהזמן עובר, המרחב הדיגיטלי פותר לנו עוד ועוד בעיות והכלים הולכים ומתרבים ואנחנו לפחות מאוד היינו רוצים לראות מקום אחד שעליו נוכל לסמוך, שייתן לנו סקירה מלאה מפורטת, מקצועית ואוייקטיבית שתאפשר לנו לעשות בחירה מושכלת שכן רוב הכלים המדהימים האלו לפעמים עולים לא מעט או דורשים התחייבות גדולה במובנים של הקצאת זמן לבחינת המערכת ובחינתה בפועל על העסק שלנו או עלות המנוי החודשי.

אני מקווה מאוד שתהנו מהתכנים בבלוג הזה ואשמח לכל משוב שיש לכם או יוזמות לשיתוף פעולה – כתבו לי כאן