מדיניות פרטיות מקוונת זו חלה רק על מידע שנאסף דרך אתר האינטרנט שלנו ולא על מידע שנאסף באופן לא מקוון. על ידי השימוש באתר שלנו אתה מסכים למדיניות הפרטיות שלנו. אם יש שאלות לגבי מדיניות פרטיות זו, אתה יכול ליצור איתנו קשר באמצעות הטופס בעמוד הזה

איזה מידע אנו אוספים?

אנו אוספים ממך מידע כשאתה נרשם לאתר שלנו, נרשם לניוזלטר שלנו, מגיב לסקר או ממלא טופס. בעת ההזמנה או ההרשמה באתר שלנו, לפי הצורך, יתכן שתתבקשו להזין את השם או את כתובת הדואר האלקטרוני שלכם. עם זאת, ניתן לבקר באתרנו באופן אנונימי.

לשם מה אנו משתמשים במידע שלך?

ניתן להשתמש במידע שאנו אוספים ממך באחת מהדרכים הבאות: כדי להתאים אישית את החוויה שלך (המידע שלך עוזר לנו להגיב טוב יותר לצרכים האישיים שלך) כדי לשפר את אתר האינטרנט שלנו (אנו שואפים ללא הרף לשפר את הצעות האתר שלנו על סמך המידע והמשוב שאנו מקבלים ממך) כדי לשפר את שירות הלקוחות (המידע שלך עוזר לנו להגיב בצורה יעילה יותר לבקשות שירות הלקוחות שלך ולצרכי התמיכה שלך)

כיצד אנו מגנים על המידע שלך?

אנו מיישמים מגוון אמצעי אבטחה לשמירה על בטיחות המידע האישי שלך כשאתה מזין, מגיש או גישת למידע האישי שלך.

האם אנו משתמשים בעוגיות?

כן (קבצי Cookie הם קבצים קטנים שאתר או ספק השירות שלה מעביר לכונן הקשיח של המחשבים באמצעות דפדפן האינטרנט שלך (אם תאפשר)) המאפשרים לאתרים או למערכות ספקי השירות לזהות את הדפדפן שלך וללכוד ולזכור מידע מסוים אנו משתמשים בעוגיות כדי להבין ולשמור את העדפותיך לביקורים עתידיים ולעקוב אחר פרסומות.

האם אנו חושפים מידע כלשהו לגורמים חיצוניים?

איננו מוכרים, סוחרים או מעבירים לצדדים חיצוניים את המידע המזהה שלך באופן אישי. זה לא כולל צדדים שלישיים מהימנים המסייעים לנו בהפעלת אתר האינטרנט שלנו, בניהול העסק שלנו או שירותך, כל עוד הצדדים מסכימים לשמור על מידע זה בסודיות. אנו עשויים גם לשחרר את המידע שלך כאשר אנו סבורים כי השחרור הולם את החוק, לאכוף את מדיניות האתר שלנו או להגן על זכויותינו, רכושנו או ביטחוננו או אחר. עם זאת, מידע מבקרים שאינו ניתן לזיהוי אישי עשוי להימסר לצדדים אחרים לצורך שיווק, פרסום או שימושים אחרים.

ציות לחוק הגנת הפרטיות המקוונת של ילדים

אנו עומדים בדרישות COPPA (חוק הגנת הפרטיות המקוונת לילדים), אנו לא אוספים מידע מאף אחד מתחת לגיל 13. האתר, המוצרים והשירותים שלנו מופנים כולם לאנשים בני פחות מ -13 שנים.

שינויים במדיניות הפרטיות שלנו

אם נחליט לשנות את מדיניות הפרטיות שלנו, נפרסם את השינויים בדף זה ו / או נעדכן את תאריך השינוי במדיניות הפרטיות שלהלן.