לשמור על העוקבים שלך עם הניוזלטר של SendFox

הניוזלטר של סנדפוקס

יש לך כישרון ייחודי? מיומנויות שתמיד רצית ללמד? רעיונות ועמדות שהיית רוצה לשתף עם העולם? כיום יותר מאי פעם, כל אחת ואחד מאיתנו מחזיקים בידינו כלי תקשורת עוצמתי ובעל פוטנציאל חשיפה רחב שיכול לשמש כשופר לכל העמדות והכישורים שלנו.

עם מספר כלים פשוטים ולא מעט סבלנות, ניתן להקים בלוג לתפארת, ערוץ ווידאו מושקע ומלא בתוכן ואפילו פודקאסט שישמש כתחנת הרדיו הפרטית שלך. שליחת ניוזלטר לעוקבים שלך תשמור אותם מעודכנים בכל עת.

אז כבר הפקת שעות של תוכן איכותי ומרתק, השקעת באמצעים המתקדמים ביותר כדי להפיק את התוצאות האיכותיות ביותר והפלטפורמה שלך עומדת ומוכנה לשימוש. עכשיו נשאר לדאוג רק לעוד פרט קטן אחד – למצוא את הקהל שיגיע לצרוך את התוכן.

כדי שהפלטפורמה שלך לא תהפוך לתופעה עלומה שמשמשת בעיקר את החברים הקרובים או קוריוז שמתגלה רק על ידי מתי מעט, חשוב שיעמדו לרשותך כלים חכמים שיאפשרו לך למשוך את קהלי היעד הנכונים ולהפוך את כלי התקשורת העצמאי שלך לסנסציה.

לצד כלי קידום אורגני, הרשמה למאגרי בלוגים ופודקאסטים ועבודה מאומצת ברשתות החברתיות, חשוב שיעמוד לרשותך כלי חכם, מתקדם ואוטומטי לשמירה על קשר עם הקהילה שלך.

כדי להבטיח שכל אחת ואחד מהקוראים, הצופים והמאזינים הפוטנציאליים שלנו יקבלו ניוזלטר עם עדכון על תכנים חדשים שהופיעו ויוזמנו להיכנס, קיימות היום מערכות דיוור אוטומטי האידיאליות לערוצי תוכן.

היום אנחנו רוצים לדבר עם SendFox, מערכת דיוור אוטומטית שניתן לייעד למגוון מטרות שיווקיות, אך אחת העוצמתיות ביותר כשזה מגיע לעדכוני תוכן מעוצבים, מותאמים ונוחים לשימוש. המערכת נמצאת בשימוש עשרות אלפי לקוחות כיום, וביניהם כמה מיוצרי התוכן המובילים ברשת – מיוטיוברים מקצועיים ועד לכוכבי פודקאסט ברחבי העולם – וכבר מיליוני הודעות דוא"ל נשלחו דרכה למנויי ניוזלטר מכל העולם.

תכונות ופיצ'רים ייחודיים

להבדיל ממערכות אחרות, SendFox מותאמת ליוצר העצמאי ומאפשרת לו להגביר את התפוצה ולשמור על הקהילה שלו מעודכנת גם עם משאבים מוגבלים על ידי יצירת ניוזלטר מתקדם. האפשרויות הגמישות והשימוש הבלתי מוגבל, מביאים יחד יתרון משמעותי שמאפשר להפיץ את התוכן שלך בקלות וביעילות. הפיצ'רים השונים מיועדים במיוחד לערוצי תוכן ומאפשרים לנהל את המנויים שלך בצורה יעילה וחכמה יותר וליצור ניוזלטר מותאם אישית.

עדכוני RSS ישירות לתיבת הדואר הנכנס

עם SendFox ניתן לבנות תוכנית אוטומטית לשליחת הודעות דוא"ל המפרסמות את העדכונים העכשוויים ביותר שנעשו בתוכן הפלטפורמה שלך באמצעות RSS ולתכנן קמפיינים חכמים ומדויקים שישמרו על קשר עם הקוראים שלך ישירות דרך הדוא"ל. הקהילה שלך תמיד תדע מה קורה עכשיו באתר, בפודקאסט או בערוץ הווידאו ותוכל לצפות בתוכן שלך לפני כולם.

זהו כלי אידיאלי כדי לשמור על העוקבים שלך בלופ ולהחזיק בטראפיק יציב שמניב תוצאות. ככול שנשכיל להגדיל את הטראפיק הזה ולשמור אותו במדדים ניתנים לחיזוי, כך נוכל להמיר את התוכן שלנו לרווחים כלכליים בצורה מדויקת ואמינה יותר. במובן הזה, SendFox הוא פתרון אידיאלי כדי לתכנן את המודל העסקי שלך ולבצע בו התאמות על פי המתרחש בשטח.

הודעות ניוזלטר מעוצבות וממותגות בהתאמה אישית

המסרים שנשלחים לקהילה שלך הם חלק בלתי נפרד מהתדמית של המותג שלך. כדי לשמור על קהילת צופים וקוראים יציבה וקבועה, נצטרך הרבה יותר מעדכונים קבועים בניוזלטר התקופתי.

אם נשכיל לבנות מודעות למותג שתהיה עקבית ותלווה את קהלי היעד שלך בכל החזיתות עם קו אסתטי אחיד, בסופו של דבר הם אלו שיחפשו אותך. זהו כלי חשוב שיקשר את התוכן והערך המוסף שלך לשפה וויזואלית קבועה שהעוקבים שלך ידעו לזהות ולהתחבר אליה.

כדי לסייע במשימה הזאת, SendFox מציעה מערכת עיצוב וויזואלית הפועלת בממשק ידידותי למשתמש. העורך מציע מגוון רחב של אפשרויות כדי להתאים באופן מדויק את העיצוב של הניוזלטר וההודעות שלך למיתוג ערוץ התוכן שלך.

ניתן להתאים את הפונטים בהם נשתמש, את סכמת הצבעים, לשלב לוגו ולעצב את תוכן ההודעה בהתאמה אישית גבוהה כדי לענות למגוון של צרכים.

 • ניתן לבנות כפתורים מובנים בניוזלטר עם מסרים מזמינים לפעולה שישלחו ישר לתוכן החדש.
 • עיצוב נוח של דפי נחיתה אטרקטיביים שיפרסמו את התכנים החדשים והקונספט של הפלטפורמה שלך. הדפים החכמים  של SendFox יציגו את התוכן הנצפה ביותר שלך מפודקאסטים והרשתות החברתיות השונות ויעדכן בהתאם על פי נתונים בזמן אמת. זהו אחד הכלים היעילים והעוצמתיים ביותר כדי להפיץ את התכנים הטובים ביותר שלך ולהרחיב את רשימת העוקבים שלך.
 • מגוון טפסים שיאפשרו לקהלים שלך להירשם לעדכוני התוכן הבאים, לספק משוב וליצור עמך קשר בכל הודעה שתימסר אליהם.
 • עיצוב חתימות דוא"ל מתקדמות שיזניקו את ההנעה לפעולה באתר ויאפשרו לשפר את יחס ההמרה שלך באופן משמעותי.

אינטגרציה נוחה עם מגוון כלי אוטומציה

המערכת משתלבת באופן חלק ונוח לשימוש עם ממשקי API שונים ועם עשרות כלי אוטומציה מגוונים כמו Zapier, KingSumo ואמצעי עזר רבים אחרים.

כך, יש לך גישה לכל הכלים המשמשים אותך לתכנון אסטרטגיית הדיוור שלך תחת קורת גג אחת ועם תמונת על שתאפשר לך לקבל החלטות כיצד לנהל את הניוזלטר על סמך נתונים בשטח.

ייעוד הודעות למגוון תרחישים

עם זאת, SendFox לא מיועדת רק לעדכון העוקבים שלך על תוכן חדש. ישנם אינספור תרחישים שניתן לתכנן באמצעות המערכת כדי ליצור אסטרטגיה מוקפדת שתיצור משפך שיווקי הרמטי.

המערכת מאפשרת ליצור את המיילים ולייעד אותם למנויי הניוזלטר שלך בכמה קליקים ותוך דקות ספורות. את ההודעות, ניתן לתזמן לכל יום ולכל שעה כדי לוודא שעוקבים מכל נקודה בעולם יקבלו את ההודעה בשעה האידיאלית בה הם עושים שימוש באינטרנט.

פשוט מגדירים את תזרימי האוטומציה המועדפים עלינו ופשוט נותנים לתהליך כולו לקרות מעצמו.

 • דוא"ל לנרשמים חדשים לניוזלטר – מסר "ברוך/ה הבא/ה" מותאם אישית שיזמין את העוקבים החדשים שלך ללמוד עוד על הפלטפורמה, ימליץ על תכנים חדשים ויפנה אותם למגוון אפיקים שיווקיים שבנינו ומבוססים על התוכן.
 • הזמנה להירשם כמנוי – גם גולשים אקראיים שצפו בתוכן שלך, יוזמנו להירשם למנוי ולקבל את העדכונים, כדי שתמיד יקבלו את התכנים שמעניינים אותם ישר למייל.
 • ניתן לבנות סדרת מיילים מתמשכת עם קישורים דומים ולתכנן בחוכמה כיצד להניע את הגולשים לפעולה ביעילות.

ניתוח נתונים מתקדם

בכל עת, יש לך אפשרות לצפות בתמונה רחבת היקף וארוכת טווח על התנהגות המשתמשים שלך. לכל אחת מההודעות שלך ולתוכניות האוטומציה המוגדרות מראש, יוצגו כלל הנתונים כמו אחוז הגולשים שפתחו את המייל, גולשים שהקליקו על הקישורים הייעודיים ונתונים רבים אחרים שיאפשרו לך לזהות בזמן אמת שינויים שיוכלו לייעל את התהליך ולשפר את המעורבות של המשתמשים.

המערכת מספקת מגוון תכונות CRM ומאפשרת לך לכתוב הערות על מנויים שונים לניוזלטר ולערוצי התוכן שלך ולתכנן את האסטרטגיה שלך בקפידה.

פרטיות משתמשים בסטנדרטים הגבוהים ביותר

כל פתרונות האוטומציה והטפסים שניתן ליצור ב-SendFox הם תואמי GDPR ומבטיחים כי המשתמשים שלך ייהנו מהתקנים המתקדמים ביותר לשמירה על פרטיות הנתונים שלהם.

חלופות ל-SendFox

קיים שפע של פתרונות אוטומציה כיום בשוק. HubSpot ו-MailChimp הם כמה מהכלים הפופולריים ביותר לשימוש וככל שזה נוגע לפתרונות לניוזלטר שיווקי, הם נפוצים בשוק ומציעים פתרון נוח לדיוור אוטומטי. עם זאת, כאן לא נקבל פתרון ייעודי לערוצי תוכן.

אפשרות טובה נוספת היא Sendinblue שמציעה גם היא תוכנית חינמית מגוונת ומפותחת שיכולה לספק לא מעט צרכים למשתמשים מתחילים ובנוסף, כבר פותח עבורה תוסף וורדפרס לשימוש נוח.

מחירים

יתרון בולט נוסף של SendFox הוא שאין כל הגבלה על כמות ההודעות ואפשרויות האוטומציה שנעשה בהן שימוש. כל החבילות מאפשרות שליחה ללא הגבלה.

התכונה הזו מאפשרת גם ליוצרים עם תקציב מוגבל לעשות שימוש אופטימלי בכלי ללא תחושת התסכול המוכרת שאם רק היינו רוכשים את חבילת הפרימיום, היינו יכולים להיתרם מהמערכת הרבה יותר.

ואם כבר מדברים על פרימיום, את כל התכונות שסקרנו נקבל בכל אחת מהחבילות, ללא כל הגבלה. ההבדל היחיד בין חבילות המחירים השונות, הוא רק במספר המנויים שהמערכת תשרת. SendFox מציעה 5 חבילות לרוכשים:

 • רמה 1 – כוללת, כאמור, את כל התכונות וכמויות הודעות ללא הגבלה, אך מוגבלת לעד 5,000 עוקבים. עלות החבילה היא תשלום חד פעמי של 49$ ותמיד ניתן לשדרג את החבילה.
 • רמה 2 – עבור עד 10,000 עוקבים בתשלום חד פעמי של 98$. 
 • רמה 3 – עבור עד 15,000 עוקבים בתשלום חד פעמי של 147$.
 • רמה 4 – עבור עד 20,000 עוקבים בתשלום חד פעמי של 196$.
 • רמה 5 – עבור עד 25,000 עוקבים בתשלום חד פעמי של 245$.
מחירי החבילות ב SendFox

בשתי החבילות היקרות ביותר, במיתוג של SendFox בהודעות האוטומטיות הוא עדין ומרומז יותר. בנוסף, SendFox מתחייבים להחזר כספי מלא ב-60 הימים הראשונים לשימוש בתוכנה ללא סיבות או הסברים, כך שתמיד שווה להתנסות בה ולראות אם זה כלי שבאמת משמש אותנו.

מסקנות

מערכות דיוור אוטומטיות יש בשפע. עם זאת, אין הרבה כלים ייעודיים לקידום ערוצי תוכן. ככל שהפלטפורמות הללו נעשות פופולריות יותר והופכות לאפיק צריכה עיקרי של גולשים בכל העולם, כך גם אפשרויות המוניטיזציה שלהן הולכות ונעשות מגוונות יותר ופותחות אפשרויות רבות להפקת רווחים מהתחומים שמרתקים אותנו.

מאחר וSendFox מאפשרת לעשות שימוש בכל התכונות בהיקף קטן במחיר נמוך יחסית, או להתרשם מהשימוש במערכת לחודשיים ולקבל החזר כספי מלא, יש לנו כאן הזדמנות מצוינת ומשתלמת להתנסות ביצירת ניוזלטר איכותי ללא השלכות מרחיקות לכת וללמוד אילו שימושים נוכל לעשות במערכת כדי לקדם את הפלטפורמה שלנו בצורה הטובה ביותר.

Be the first to comment

Leave a Reply

כתובת האימייל שלך לא תפורסם